Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 57 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Tremors II: Aftershocks (1996) me Titra Shqip

Tremors II: Aftershocks (1996) me Titra Shqip

Krimbat janë kthyer.Apr. 09, 1996USA99 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Krijesat gjigante nëntokësore që terrorizuan një qytet të shkretë tani po kalojnë rrugën e tyre nëpër fushat e naftës meksikane, duke gllabëruar gjithçka dhe këdo përreth – dhe vetëm një njeri mund t’i ndalojë.

Tremors II: Aftershocks (1996) me Titra Shqip
Tremors II: Aftershocks (1996) me Titra Shqip
Tremors II: Aftershocks (1996) me Titra Shqip
Tremors II: Aftershocks (1996) me Titra Shqip
Tremors II: Aftershocks (1996) me Titra Shqip
Tremors II: Aftershocks (1996) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tremors II: Aftershocks
Vlerësimi IMDb 5.9 32,842 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 907 vota

Regjizori

S.S. Wilson
Regjizori

Aktorët

Fred Ward isEarl Bassett
Earl Bassett
Helen Shaver isKate 'White' Reilly
Kate 'White' Reilly
Chris Gartin isGrady Hoover
Grady Hoover
Michael Gross isBurt Gummer
Burt Gummer
Marcelo Tubert isSenor Ortega
Senor Ortega
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Den of Thieves (2018) me Titra Shqip
Resident Evil: Extinction (2007) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Scream of the Banshee (2011) me Titra Shqip
Resident Evil: Degeneration (2008) me Titra Shqip
Black Widow (2021) me Titra Shqip
Dark Skies (2013) me Titra Shqip
Mousa (2021) me Titra Shqip
God Is a Bullet (2023) me Titra Shqip
The Boogeyman (2023) me Titra Shqip
Ghosted (2023) me Titra Shqip
No Way Up (2024) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x