Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 485 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Blood for Dust (2024) me Titra Shqip

Blood for Dust (2024) me Titra Shqip

Apr. 19, 2024USA98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ricky i pamatur fiton para serioze duke shitur armë të paligjshme në të gjithë zonën e tre shteteve dhe pëlqen t’i tregojë ato. Shitësi udhëtues Cliff, mbulon të njëjtin territor që Ricky kalon me armë. I dëshpëruar për të gjetur një lehtësim financiar për familjen e tij në vështirësi, Cliff pranon të bashkohet me Ricky-n, për të kryer dërgesa droge dhe armësh nga shteti për një shef të kartelit amerikan të nivelit të mesëm John. Kur një shkëmbim i thjeshtë kthehet në një gjakderdhje pasi Ricky vret të gjithë në një rrëmbim territori, dyshja e gjejnë veten në një situatë tenxhere me presion ku tregtari i pamundur i drogës Cliff duhet të luftojë sa më shumë që të mundet për të qëndruar gjallë.

Blood for Dust (2024) me Titra Shqip
Blood for Dust (2024) me Titra Shqip
Blood for Dust (2024) me Titra Shqip
Blood for Dust (2024) me Titra Shqip
Blood for Dust (2024) me Titra Shqip
Blood for Dust (2024) me Titra Shqip
Blood for Dust (2024) me Titra Shqip
Blood for Dust (2024) me Titra Shqip
Blood for Dust (2024) me Titra Shqip
Blood for Dust (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Blood for Dust
Vlerësimi IMDb 7.4 109 vota
Vlerësimi TMDb 6.667 6 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Remember (2015) me Titra Shqip
Virgin Territory (2007) me Titra Shqip
The Canal (2014) me Titra Shqip
Highlander IV: Endgame (2000) me Titra Shqip
Spider-Man: No Way Home (2021) me Titra Shqip
Kung Fu Jungle (2014) me Titra Shqip
Mob Land (2023) me Titra Shqip
The Town that Dreaded Sundown (2014) me Titra Shqip
The Fifth Element (1997) me Titra Shqip
Haseen Dillruba (2021) me Titra Shqip
Slow West (2015) me Titra Shqip
Slender Man (2018) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x