Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 124 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Twins (1988) me Titra Shqip

Twins (1988) me Titra Shqip

Vetëm nëna e tyre mund t'i dallojë.Dec. 08, 1988USA107 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Julius dhe Vincent Benedikti janë rezultatet e një eksperimenti që do të lejonte fëmijën perfekt. Julius ishte planifikuar dhe rritet në përmasa atletike. Vincent është një aksident dhe është disi më i vogël në shtat. Vincent vendoset në një jetimore, ndërsa Julius dërgohet në një ishull të detit jugor dhe rritet nga filozofët. Vincent bëhet jeta e fundit e ulët dhe është gati të vritet nga peshkaqenë huamarrës.

Twins (1988) me Titra Shqip
Twins (1988) me Titra Shqip
Twins (1988) me Titra Shqip
Twins (1988) me Titra Shqip
Twins (1988) me Titra Shqip
Twins (1988) me Titra Shqip
Twins (1988) me Titra Shqip
Twins (1988) me Titra Shqip
Twins (1988) me Titra Shqip
Twins (1988) me Titra Shqip
Titulli origjinal Twins
Vlerësimi IMDb 6.1 126,511 vota
Vlerësimi TMDb 5.98 1,880 vota

Regjizori

Ivan Reitman
Regjizori

Aktorët

Arnold Schwarzenegger isJulius Benedict
Julius Benedict
Danny DeVito isVincent Benedict
Vincent Benedict
Kelly Preston isMarnie Mason
Marnie Mason
Chloe Webb isLinda Mason
Linda Mason
Bonnie Bartlett isOld Mary Ann Benedict
Old Mary Ann Benedict
Trey Wilson isBeetroot McKinley
Beetroot McKinley
David Caruso isAl Greco
Al Greco
Tony Jay isWerner
Werner
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Beautiful Disaster (2023) me Titra Shqip
God Bless America (2011) me Titra Shqip
The Immigrant (1917) me Titra Shqip
Hillbilly Elegy 2020
All About Anna (2005) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
Frivolous Lola (1998) me Titra Shqip
The Good House (2022) me Titra Shqip
Still Fabulous (2024) me Titra Shqip
After the Sunset (2004) me Titra Shqip
Rise (2022) aka En Corps me Titra Shqip
Be Good or Be Gone (2021) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published