Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 613 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Van Wilder 3: Freshman Year (2009) me Titra Shqip

Van Wilder 3: Freshman Year (2009) me Titra Shqip

Burri. Miti. Fillimi.Jun. 02, 2009United States100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I freskët nga shkolla e mesme, Van Wilder përgatitet të hyjë në Kolegjin Coolidge dhe të vazhdojë traditën e madhe akademike të familjes. Djali do të ishte gjithashtu i qetë në kampus, në shoqërinë e shokëve të dhomës (stoner Farley dhe budalla Yu Dum Fuk), po të mos ishte Dean Rardon dhe zakoni i tij për të fyer familjen Wilder. Van, jo i prirur për të ngritur këmbët në kokë, vendos të hakmerret dhe ta bëjë jetën e Dean të pamundur …

Van Wilder 3: Freshman Year (2009) me Titra Shqip
Van Wilder 3: Freshman Year (2009) me Titra Shqip
Van Wilder 3: Freshman Year (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Van Wilder: Freshman Year
Vlerësimi IMDb 5.2 13,991 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 248 vota

Regjizori

Harvey Glazer
Regjizori

Aktorët

Linden Ashby isVance Sr.
Vance Sr.
Kurt Fuller isDean Charles Reardon
Dean Charles Reardon
Steve Talley isDick Arnold
Dick Arnold
Jerry Shea isYu Dum Fok
Yu Dum Fok
Nick Nicotera isCorporal Benedict
Corporal Benedict
Brett Rice isSergeant Hayes
Sergeant Hayes
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

DodgeBall: A True Underdog Story (2004) me Titra Shqip
Four Lions (2010) me Titra Shqip
Dr. Bird’s Advice for Sad Poets 2021
Barbershop 2002
Which Brings Me to You (2023) me Titra Shqip
Hustle Down (2021) me Titra Shqip
Love Accidentally (2022) me Titra Shqip
Detective Chinatown 3 (2021) me Titra Shqip
Weird: The Al Yankovic Story (2022) me Titra Shqip
Palm Swings (2017) me Titra Shqip
Simchas and Sorrows (2022) me Titra Shqip
Jules (2023) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published