Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 264 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Which Brings Me to You (2023) me Titra Shqip

Which Brings Me to You (2023) me Titra Shqip

24 orë mund të ndryshojnë jetën tuaj.Dec. 08, 2023USA98 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy të djegur romantikë, Jane dhe Will, tërhiqen menjëherë pas njëri-tjetrit në dasmën e një miku të përbashkët. Pas një lidhjeje katastrofike në dhomën e palltove, të dy kalojnë 24 orët e ardhshme së bashku, duke shkëmbyer rrëfime të sinqerta të historive të rrëmujshme dhe zemërthyerje, me rastin e pamundësisë që kjo flakë mund të jetë gjëja e vërtetë.

Which Brings Me to You (2023) me Titra Shqip
Which Brings Me to You (2023) me Titra Shqip
Which Brings Me to You (2023) me Titra Shqip
Which Brings Me to You (2023) me Titra Shqip
Which Brings Me to You (2023) me Titra Shqip
Which Brings Me to You (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Which Brings Me to You
Vlerësimi IMDb 5.6 694 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 21 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Adam Project (2022) me Titra Shqip
The English Patient (1996) me Titra Shqip
47 Meters Down: Uncaged (2019) me Titra Shqip
Stuart Little (1999) me Titra Shqip
Ride Along (2014) me Titra Shqip
Burning Ghost (2019) me Titra Shqip
Chasing Amy (1997) me Titra Shqip
Lost Girls & Love Hotels (2020) me Titra Shqip
Samurai Pirates (2013) me Titra Shqip
Welcome to the North (2012) me Titra Shqip
The Mad Women’s Ball (2021) me Titra Shqip
Monsters, Inc. (2001) me Dublim Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x