Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 163 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
White Men Can’t Jump (2023) me Titra Shqip

White Men Can’t Jump (2023) me Titra Shqip

Luaj fort. Ngut më fort.May. 11, 2023USA101 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në dukje të kundërta të rrugës, Jeremy, një ish-yll i prirur për lëndime, dhe Kamal, një mrekulli që ka qenë, bashkohen për të bërë një goditje të fundit për të realizuar ëndrrat e tyre.

White Men Can’t Jump (2023) me Titra Shqip
White Men Can’t Jump (2023) me Titra Shqip
White Men Can’t Jump (2023) me Titra Shqip
White Men Can’t Jump (2023) me Titra Shqip
White Men Can’t Jump (2023) me Titra Shqip
White Men Can’t Jump (2023) me Titra Shqip
White Men Can’t Jump (2023) me Titra Shqip
White Men Can’t Jump (2023) me Titra Shqip
White Men Can’t Jump (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal White Men Can't Jump
Vlerësimi IMDb 4.9 7,144 vota
Vlerësimi TMDb 6.424 132 vota

Regjizori

Sean Vawter
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Canadian Strain (2019) me Titra Shqip
Mia (2017) me Titra Shqip
The Humans (2021) me Titra Shqip
Minnal Murali (2021) me Titra Shqip
Showtime (2002) me Titra Shqip
What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip
After We Fell (2021) me Titra Shqip
An Affair (2018) me Titra Shqip
Battle: Freestyle (2022) me Titra Shqip
Lie with Me (2005) me Titra Shqip
The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip
Christmas with the Campbells (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x