Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 38 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
The Stool Pigeon (2010) me Titra Shqip

The Stool Pigeon (2010) me Titra Shqip

Aug. 26, 2010Hong Kong113 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Duke jetuar në fajin e sakrifikimit të informatorit të tij në një operacion të mëparshëm, Inspektori i Inteligjencës Kriminale Don Lee është i kujdesshëm kur eprori i tij e urdhëron atë të dërgojë një informator tjetër për të spiunuar operacionet kriminale të Barbarian, një gangster i egër që planifikon një grabitje bizhuterish. Ai kërkon ish të dënuarin Ghost, i cili pranon të punojë për Donin, pavarësisht se është zotuar se do të shkojë drejt, pasi ai ka dëshpërimisht nevojë për para për të shlyer një borxh dhe për të shpëtuar motrën e tij. Aftësitë e drejtimit të Ghost-it e ndihmojnë atë të depërtojë në bandën e Barbarianit dhe të fitojë besimin e tij, por duke i dhënë informacion Donit dhe duke u lidhur me të dashurën e Barbarian, Dee, Ghost po e shtyn veten në një cep të ngushtë dhe vdekjeprurës…

The Stool Pigeon (2010) me Titra Shqip
The Stool Pigeon (2010) me Titra Shqip
The Stool Pigeon (2010) me Titra Shqip
The Stool Pigeon (2010) me Titra Shqip
The Stool Pigeon (2010) me Titra Shqip
The Stool Pigeon (2010) me Titra Shqip
The Stool Pigeon (2010) me Titra Shqip
The Stool Pigeon (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal 綫人
Vlerësimi IMDb 6.7 2,181 vota
Vlerësimi TMDb 5.883 48 vota

Regjizori

Aktorët

Nicholas Tse isGhost Jr.
Ghost Jr.
Nick Cheung isInspector Don Lee
Inspector Don Lee
Lu Yi isBarbarian
Barbarian
Lau Kong isCher's Father
Cher's Father
Lawrence Cheng isCher's Brother
Cher's Brother
Sherman Chung Shu-Man isGhost Jr.'s Sister
Ghost Jr.'s Sister
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Step Up (2006) me Titra Shqip
SAS: Red Notice (2021) me Titra Shqip
Hillbilly Elegy 2020
Hanna (2011) me Titra Shqip
Muzzle (2023) me Titra Shqip
Runner Runner (2013) me Titra Shqip
Blade: Trinity (2004) me Titra Shqip
The Tower (2012) me Titra Shqip
Indiana Jones and the Last Crusade (1989) me Titra Shqip
U.S. Marshals (1998) me Titra Shqip
The Superdeep (2020) me Titra Shqip
Meetings with Remarkable Men 1979
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x