Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2810 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
The Call of the Wild (2020) me Titra Shqip

The Call of the Wild (2020) me Titra Shqip

Bazuar në romanin legjendarFeb. 19, 2020Canada100 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Buck është një qen me zemër të madhe, jeta e lumtur shtëpiake e të cilit kthehet përmbys kur ai çrrënjoset papritur nga shtëpia e tij në Kaliforni dhe transplantohet në zonat e egra ekzotike të Yukon gjatë Rushit të Arit të viteve 1890. Si fillestari më i ri në ekipin e sajë të qenve të dërgesës së postës – dhe më vonë udhëheqësi i tij – Buck përjeton aventurën e jetës, duke gjetur në fund vendin e tij të vërtetë në botë dhe duke u bërë mjeshtri i tij.

The Call of the Wild (2020) me Titra Shqip
The Call of the Wild (2020) me Titra Shqip
The Call of the Wild (2020) me Titra Shqip
The Call of the Wild (2020) me Titra Shqip
The Call of the Wild (2020) me Titra Shqip
The Call of the Wild (2020) me Titra Shqip
The Call of the Wild (2020) me Titra Shqip
The Call of the Wild (2020) me Titra Shqip
The Call of the Wild (2020) me Titra Shqip
The Call of the Wild (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Call of the Wild
Vlerësimi IMDb 6.7 52,638 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 3,279 vota

Regjizori

Chris Sanders
Regjizori

Aktorët

Harrison Ford isJohn Thornton
John Thornton
Karen Gillan isMercedes
Mercedes
Omar Sy isPerreault
Perreault
Raven Scott isPastry Chef
Pastry Chef
Wes Brown isMountie
Mountie
Cara Gee isFrançoise
Françoise
Jean Louisa Kelly isKatie Miller
Katie Miller
Terry Notary isRail Worker / Live Action Reference Performance of Buck
Rail Worker / Live Action Reference Performance of Buck
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Scorpion King 2: Rise of a Warrior (2008) me Titra Shqip
Mr. Turner (2014) me Titra Shqip
Shadow in the Cloud 2020
The Wandering Earth II (2023) me Titra Shqip
Milk (2008) me Titra Shqip
Bernie (2012) me Titra Shqip
Forty Shades of Blue (2005) me Titra Shqip
The Academy of Magic (2020) me Dublim Shqip
See You Next Christmas (2021) me Titra Shqip
Maps to the Stars (2014) me Titra Shqip
Wrath of Silence (2017) me Titra Shqip
The Rite (2011) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x