Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 99 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Brooklyn’s Finest (2010) me Titra Shqip

Brooklyn’s Finest (2010) me Titra Shqip

Kjo është luftë. Ky është Brooklyn.Mar. 04, 2010USA133 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Zbatimi i ligjit brenda seksionit famëkeq të ashpër të Brownsville të qytetit dhe veçanërisht brenda projekteve të banimit në Van Dyke është zona e gjashtëdhjetë e pestë e NYPD. Tre oficerë policie luftojnë me vijën ndonjëherë të hollë midis së drejtës dhe së gabuarës.

Brooklyn’s Finest (2010) me Titra Shqip
Brooklyn’s Finest (2010) me Titra Shqip
Brooklyn’s Finest (2010) me Titra Shqip
Brooklyn’s Finest (2010) me Titra Shqip
Brooklyn’s Finest (2010) me Titra Shqip
Brooklyn’s Finest (2010) me Titra Shqip
Brooklyn’s Finest (2010) me Titra Shqip
Brooklyn’s Finest (2010) me Titra Shqip
Brooklyn’s Finest (2010) me Titra Shqip
Brooklyn’s Finest (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Brooklyn's Finest
Vlerësimi IMDb 6.7 66,223 vota
Vlerësimi TMDb 6.286 860 vota

Regjizori

Antoine Fuqua
Regjizori

Aktorët

Richard Gere isOff. Eddie Dugan
Off. Eddie Dugan
Don Cheadle isDet. Clarence 'Tango' Butler
Det. Clarence 'Tango' Butler
Ethan Hawke isDet. Sal Procida
Det. Sal Procida
Wesley Snipes isCasanova 'Caz' Phillips
Casanova 'Caz' Phillips
Vincent D'Onofrio isBobby 'Carlo' Powers
Bobby 'Carlo' Powers
Ellen Barkin isAgent Smith
Agent Smith
Brían F. O'Byrne isDet. Ronny Rosario
Det. Ronny Rosario
Will Patton isLt. Bill Hobarts
Lt. Bill Hobarts
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hugas (2022) me Titra Shqip
Security (2021) me Titra Shqip
The Stonebreaker (2020) me Titra Shqip
The Ultimate Gift (2007) me Titra Shqip
Brothers (2015) me Titra Shqip
Bonnie & Bonnie 2019
Art of Love (2024) me Titra Shqip
Charm City Kings (2020) me Titra Shqip
Neon Lights (2022) me Titra Shqip
Fight Club (1999) me Titra Shqip
An Easy Girl (2019) me Titra Shqip
Darkness of Man (2024) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x