Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 309 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Dennis the Menace: Cruise Control (2002) me Dublim Shqip

Dennis the Menace: Cruise Control (2002) me Dublim Shqip

Feb. 01, 2002Unknown72 Min.TV-Y7
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa në anijen e lundrimit Dennis, Xhoi, Margareta dhe Rufi gjejnë një princeshë që hipnotizohet, ndërkohë që dy mashtrues janë pas unazës që princesha mban.

Dennis the Menace: Cruise Control (2002) me Dublim Shqip
Dennis the Menace: Cruise Control (2002) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Dennis the Menace: Cruise Control
Vlerësimi IMDb 5.1 208 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 10 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ella Enchanted (2004) me Dublim Shqip
Conan the Barbarian (1982) me Titra Shqip
The Lost City (2022) me Titra Shqip
Inside Out (2015) me Dublim Shqip
A Dangerous Man (2009) me Titra Shqip
Slumberland (2022) me Titra Shqip
The Physician (2013) me Titra Shqip
Galaxy Quest (1999) me Titra Shqip
Beethoven’s 3rd (2000) me Dublim Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Ice Age: Continental Drift (2012) me Dublim Shqip
Batman & Robin (1997) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x