Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 202 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Solo: A Star Wars Story (2018) me Titra Shqip

Solo: A Star Wars Story (2018) me Titra Shqip

Asnjëherë mos i tregoni shanset.May. 15, 2018United States135 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9.3 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Në një seri aventurash të rrezikshme thellë në një botë të errët dhe të rrezikshme kriminale, Han Solo takon bashkë-shoferin e tij Chewbacca dhe takohet kumarxhiun famëkeq Lando Calrissian.

Solo: A Star Wars Story (2018) me Titra Shqip
Solo: A Star Wars Story (2018) me Titra Shqip
Solo: A Star Wars Story (2018) me Titra Shqip
Solo: A Star Wars Story (2018) me Titra Shqip
Solo: A Star Wars Story (2018) me Titra Shqip
Solo: A Star Wars Story (2018) me Titra Shqip
Solo: A Star Wars Story (2018) me Titra Shqip
Solo: A Star Wars Story (2018) me Titra Shqip
Solo: A Star Wars Story (2018) me Titra Shqip
Solo: A Star Wars Story (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Solo: A Star Wars Story
Vlerësimi IMDb 6.9 303,245 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 6,314 vota

Regjizori

Ron Howard
Regjizori

Aktorët

Woody Harrelson isTobias Beckett
Tobias Beckett
Donald Glover isLando Calrissian
Lando Calrissian
Paul Bettany isDryden Vos
Dryden Vos
Jon Favreau isRio Durant (voice)
Rio Durant (voice)
Erin Kellyman isEnfys Nest
Enfys Nest
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dragon Knight (2022) me Titra Shqip
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
Planet Hulk (2010) me Titra Shqip
Taz: Quest for Burger (2023) me Dublim Shqip
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) me Titra Shqip
Samaritan (2022) me Titra Shqip
The Railway Children Return (2022) me Titra Shqip
I’m Your Man (2021) me Titra Shqip
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) me Titra Shqip
Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest (2006) me Titra Shqip
Transformers (2007) me Titra Shqip
Clash of the Titans (1981) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published