Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 99 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Wicked Little Letters (2024) me Titra Shqip

Wicked Little Letters (2024) me Titra Shqip

Kini kujdes se çfarë postoni.Feb. 23, 2024United Kingdom100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur vendasja thellësisht konservatore angleze Edith Swan dhe banorët e tjerë fillojnë të marrin letra të liga plot me sharje të paqëllimta qesharake, fqinji i saj emigrant irlandez, turpshëm, gojëndyrë, Rose Gooding akuzohet për krimin. Letrat anonime shkaktojnë një zhurmë kombëtare dhe pason një gjyq. Megjithatë, ndërsa gratë e qytetit – të udhëhequra nga oficerja e policisë Gladys Moss – fillojnë të hetojnë vetë krimin, ata dyshojnë se diçka nuk shkon dhe Rose mund të mos jetë fajtori në fund të fundit.

Wicked Little Letters (2024) me Titra Shqip
Wicked Little Letters (2024) me Titra Shqip
Wicked Little Letters (2024) me Titra Shqip
Wicked Little Letters (2024) me Titra Shqip
Wicked Little Letters (2024) me Titra Shqip
Wicked Little Letters (2024) me Titra Shqip
Wicked Little Letters (2024) me Titra Shqip
Wicked Little Letters (2024) me Titra Shqip
Wicked Little Letters (2024) me Titra Shqip
Wicked Little Letters (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Wicked Little Letters
Vlerësimi IMDb 7 7,335 vota
Vlerësimi TMDb 7.099 81 vota

Regjizori

Thea Sharrock
Regjizori

Aktorët

Olivia Colman isEdith Swan
Edith Swan
Jessie Buckley isRose Gooding
Rose Gooding
Anjana Vasan isGladys Moss
Gladys Moss
Timothy Spall isEdward Swan
Edward Swan
Gemma Jones isVictoria Swan
Victoria Swan
Alisha Weir isNancy Gooding
Nancy Gooding
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tyson’s Run (2022) me Titra Shqip
Maya and Her Lover (2021) me Titra Shqip
Watcher (2022) me Titra Shqip
All About Eve (1950) me Titra Shqip
Seoul Searching (2015) me Titra Shqip
Vacation Friends (2021) me Titra Shqip
The East (2021) me Titra Shqip
Pushkin: The Last Duel (2006) me Titra Shqip
Faking a Murderer (2020) me Titra Shqip
Bound (1996) me Titra Shqip
Friends with Benefits (2011) me Titra Shqip
Brick Mansions (2014) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published