Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Zero (2018) me Titra Shqip

Zero (2018) me Titra Shqip

Dec. 21, 2018India164 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I shkurtër në shtat, por i madh në dashuri, një beqar takon dy gra shumë të ndryshme që i zgjerojnë horizontet dhe e ndihmojnë të gjejë qëllimin në jetë.

Zero (2018) me Titra Shqip
Zero (2018) me Titra Shqip
Zero (2018) me Titra Shqip
Zero (2018) me Titra Shqip
Zero (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal शून्य
Vlerësimi IMDb 5.2 30,327 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 88 vota

Regjizori

Aanand L. Rai
Regjizori

Aktorët

Shah Rukh Khan isBauaa Singh
Bauaa Singh
Katrina Kaif isBabita Kumari
Babita Kumari
Anushka Sharma isAafiya Yusufzai Bhinder
Aafiya Yusufzai Bhinder
Tigmanshu Dhulia isAshok Singh
Ashok Singh
Abhay Deol isAditya Kapoor
Aditya Kapoor
Sheeba Chaddha isBeena Singh
Beena Singh
Brijendra Kala isDikshit Pandey
Dikshit Pandey
R. Madhavan isKartik Srinivasan
Kartik Srinivasan
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tetris (2023) me Titra Shqip
Men (2022) me Titra Shqip
Dragon Wars (2007) me Titra Shqip
The Heist of the Century (2020) me Titra Shqip
Aftermath (2017) me Titra Shqip
Deepwater Horizon (2016) me Titra Shqip
Miss Meadows (2014) me Titra Shqip
Convict (2014) me Titra Shqip
Passing (2021) me Titra Shqip
Chess Story (2021) me Titra Shqip
Passengers (2008) me Titra Shqip
Christmas with the Campbells (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x