Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 319 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Zombieland (2009) me Titra Shqip

Zombieland (2009) me Titra Shqip

Mërzitu ose hesht.Oct. 07, 2009USA88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bota është pushtuar plotësisht nga zombi, por dy të mbijetuar kanë gjetur një mënyrë për t’ia dalë mbanë: Kolombi është mësuar të ikë nga çdo rrezik, Tallahassee nuk ka frikë nga asgjë dhe pëlqen të vrasë monstra. Ata takojnë dy vajza, Wichita dhe Little Rock, dhe bashkohen me to: për të mposhtur armiqtë e vetmja gjë që duhet të bëjnë është të mbështeten në njëri-tjetrin.

Zombieland (2009) me Titra Shqip
Zombieland (2009) me Titra Shqip
Zombieland (2009) me Titra Shqip
Zombieland (2009) me Titra Shqip
Zombieland (2009) me Titra Shqip
Zombieland (2009) me Titra Shqip
Zombieland (2009) me Titra Shqip
Zombieland (2009) me Titra Shqip
Zombieland (2009) me Titra Shqip
Zombieland (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Zombieland
Vlerësimi IMDb 7.6 548,024 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 9,954 vota

Regjizori

Aktorët

Woody Harrelson isTallahassee
Tallahassee
Emma Stone isWichita
Wichita
Abigail Breslin isLittle Rock
Little Rock
Bill Murray isBill Murray
Bill Murray
Derek Graf isClown Zombie
Clown Zombie
Elle Alexander isZombie Meter Maid (uncredited)
Zombie Meter Maid (uncredited)
Melanie Booth isHippie Girl (uncredited)
Hippie Girl (uncredited)
Chris Burns isBicycle Zombie (uncredited)
Bicycle Zombie (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Green Inferno (2013) me Titra Shqip
Son of Rambow (2007) me Titra Shqip
Johnny English (2003) me Titra Shqip
All About Anna (2005) me Titra Shqip
The Exorcist: Believer (2023) me Titra Shqip
Resident Evil: Damnation (2012) me Titra Shqip
Night at the Eagle Inn (2021) me Titra Shqip
Queen Bees (2021) me Titra Shqip
5 to 7 (2014) me Titra Shqip
Locked Down 2021
Red Dragon (2002) me Titra Shqip
Vengeance (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x