Hackerville (2018) me Titra Shqip

Hackerville (2018) me Titra Shqip

Nov. 04, 2018
Vlerësimi juaj: 0
5.5 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 04, 2018
9

Regjizori

Jörg Winger
Regjizori

Aktorët

Voicu Dumitraș isCipi Matei
Cipi Matei
Ada Lupu isNicoleta Danciu
Nicoleta Danciu
Andi Vasluianu isAdam Șandor
Adam Șandor
Sabin Tambrea isAndrei Borisov
Andrei Borisov
Călin Chirilă isValentin Pogonaru
Valentin Pogonaru
Toto Dumitrescu isVirgil Chiriac
Virgil Chiriac

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pas një sulmi kibernetik në një bankë gjermane, një hetues bashkohet me autoritetet lokale dhe një haker elitar për të gjurmuar të dyshuarit.

Hackerville (2018) me Titra Shqip
Hackerville (2018) me Titra Shqip
Hackerville (2018) me Titra Shqip
Hackerville (2018) me Titra Shqip
Hackerville (2018) me Titra Shqip
Hackerville (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hackerville
Vlerësimi TMDb 7.389 18 vota
Transmetuar në dt: Nov. 04, 2018
Përfunduar në dt: Dec. 02, 2018
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 55 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip
The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip
Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip
Under the Dome (2013) me Titra Shqip
The Hunt (2016) me Titra Shqip
Absentia (2017) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Made For Love 2021
Marvel’s The Punisher (2017) me Titra Shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip
The Serial Killer’s Wife (2023) me Titra Shqip
Top Boy (2019) me Titra Shqip
3 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x