Dead Boy Detectives (2024) me Titra Shqip

Dead Boy Detectives (2024) me Titra Shqip

Apr. 25, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 25, 2024
10

Regjizori

Steve Yockey
Regjizori

Aktorët

George Rexstrew isEdwin Payne
Edwin Payne
Jayden Revri isCharles Rowland
Charles Rowland
Kassius Nelson isCrystal Palace
Crystal Palace
Briana Cuoco isJenny Green
Jenny Green
Ruth Connell isNight Nurse
Night Nurse
Yuyu Kitamura isNiko Sasaki
Niko Sasaki
Jenn Lyon isEsther Finch
Esther Finch

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Dy fantazma adoleshentë punojnë së bashku me një mjeshtër për të zgjidhur misteret për klientelën e tyre të mbinatyrshme – derisa një magjistare e fuqishme ndërlikon planet e tyre.

Dead Boy Detectives (2024) me Titra Shqip
Dead Boy Detectives (2024) me Titra Shqip
Dead Boy Detectives (2024) me Titra Shqip
Dead Boy Detectives (2024) me Titra Shqip
Dead Boy Detectives (2024) me Titra Shqip
Dead Boy Detectives (2024) me Titra Shqip
Dead Boy Detectives (2024) me Titra Shqip
Dead Boy Detectives (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dead Boy Detectives
Vlerësimi TMDb 7.697 89 vota
Transmetuar në dt: Apr. 25, 2024
Përfunduar në dt: Apr. 25, 2024
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Tailor (2023) me Titra Shqip
Marvel’s Jessica Jones (2015) me Titra Shqip
Culprits (2023) me Titra Shqip
Immortals (2018) me Titra Shqip
Gossip Girl (2021) me Titra Shqip
Tehran (2020) me Titra Shqip
30 Coins (2020) me Titra Shqip
City on Fire (2023) me Titra Shqip
The Wheel of Time (2021) me Titra Shqip
Devotion, a Story of Love and Desire (2022) me Titra Shqip
Sex Education (2019) me Titra Shqip
The First Lady (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x