Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Hackerville (2018) me Titra Shqip: 1x4

Divide et Impera

Lisa, Adami dhe Cipi, në arrati nga Borisovi, gjurmohen ashtu siç supozohet ta lëshojnë Cipin në një shtëpi të sigurt. Tani duke ikur edhe nga forcat speciale të SAS, treshja e pamundur kalojnë natën në një spital të braktisur që sjell kujtime të dhimbshme për Cipin tashmë të shqetësuar. Adami dhe Lisa e kuptojnë se Cipi ka vjedhur diçka nga Borisovi që i vë të gjithë në rrezik, por Cipi nuk do të tregojë se çfarë është. Walter, babai i Lizës, vjen në Timisoara për ta sjellë Lizën në shtëpi.

Hackerville: 1×4 me Titra Shqip
Nov. 18, 2018
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x