My Dog & I (2018) me Titra Shqip

My Dog & I (2018) me Titra Shqip

Dec. 16, 2018
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 16, 2018
8

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Tetiana Malkova isLika Zavadska
Lika Zavadska

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Sasha përballet me ditët e saj më të vështira ndonjëherë. Mashtrimi i burrit të saj shkakton një sërë ngjarjesh traumatike. Është vetëm përmes lidhjes së saj të thellë të dashurisë me qenin e saj që ajo do të jetë në gjendje ta kthejë jetën e saj në rrugën e duhur.

My Dog & I (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Год собаки
Transmetuar në dt: Dec. 16, 2018
Përfunduar në dt: Dec. 16, 2018
Sezone 1
Episodet 4
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Aranyak (2021) me Titra Shqip
A Killer Paradox (2024) me Titra Shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
I Am Not Okay with This 2020
Song of the Bandits (2023) me Titra Shqip
Sex Education (2019) me Titra Shqip
Queen of the South (2016) me Titra Shqip
Percy Jackson and the Olympians (2023) me Titra Shqip
Your Honor (2020) me Titra Shqip
The Affair (2014) me Titra Shqip
Ronja the Robber’s Daughter (2024) me Titra Shqip
Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x