SkyMed (2022) me Titra Shqip

SkyMed (2022) me Titra Shqip

Jul. 10, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Oct. 01, 2023
10
1Sezoni 1 Jul. 10, 2022
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Jeta, vdekja dhe drama në 20,000 këmbë. Seriali ndërthur udhëtime intensive të personazheve dhe shpëtime mjekësore me aksione të larta, ndërsa ndjekim triumfet, dhimbjet e zemrës dhe vuajtjet e infermierëve dhe pilotëve të rinj që fluturojnë me ambulanca ajrore në Kanadanë veriore të largët. Ata janë të gjithë përmbi kokën e tyre, dhe vetëm, pa askënd për t’u mbështetur përveç njëri-tjetrit.

SkyMed (2022) me Titra Shqip
SkyMed (2022) me Titra Shqip
SkyMed (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal SkyMed
Vlerësimi TMDb 7.564 39 vota
Transmetuar në dt: Jul. 10, 2022
Përfunduar në dt: Sep. 04, 2022
Sezone 1
Episodet 9
Kohëzgjatja mesatare 44 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Innocent 2017
Vampire Academy (2022) me Titra Shqip
School Spirits (2023) me Titra Shqip
Irma Vep (2022) me Titra Shqip
Eye Candy (2015) me Titra Shqip
The Magicians (2015) me Titra Shqip
DC’s Legends of Tomorrow (2016) me Titra Shqip
The Silent Sea (2021) me Titra Shqip
Marco Polo (2014) me Titra Shqip
All the Sins (2019) me Titra Shqip
American Gods (2017) me Titra Shqip
The Walking Dead: Dead City (2023) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x