The Informant (2020) me Titra Shqip

The Informant (2020) me Titra Shqip

Oct. 11, 2020
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 11, 2020
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Jan Cina isStanda Láník
Standa Láník
Jenovéfa Boková isAnežka Láníková
Anežka Láníková
Adrian Jastraban isŠtěpánský
Štěpánský
Jan Nedbal isZdeněk Špork
Zdeněk Špork

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Vitet 1950. Nën regjimin komunist, një aktor në vështirësi bashkohet me KGB-në si informator për të siguruar jetesën. Ai shpejt e gjen veten të zënë në një rrjet të rrezikshëm mashtrimi dhe tradhtie.
The Informant (2020) me Titra Shqip
The Informant (2020) me Titra Shqip
The Informant (2020) me Titra Shqip
The Informant (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Herec
Vlerësimi TMDb 5.5 2 vota
Transmetuar në dt: Oct. 11, 2020
Përfunduar në dt: Oct. 25, 2020
Sezone 1
Episodet 3
Kohëzgjatja mesatare 80 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Arthdal Chronicles (2019) me Titra Shqip
Fringe (2008) me Titra Shqip
Oasis (2023) me Titra Shqip
Queen of the South (2016) me Titra Shqip
Fallen (2007) me Titra Shqip
Dogs of Berlin (2018) me Titra Shqip
Invasion (2021) me Titra Shqip
Beartown (2020) me Titra Shqip
Long Way Home (2019) me Titra Shqip
Teenage Bounty Hunters (2020) me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
Blocco 181 (2022) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x