Nurse Jackie (2009) me Titra Shqip

Nurse Jackie (2009) me Titra Shqip

Jun. 08, 2009
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

7Sezoni 7 Apr. 12, 2015
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
6Sezoni 6 Apr. 13, 2014
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
5Sezoni 5 Apr. 14, 2013
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Apr. 08, 2012
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Mar. 28, 2011
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Mar. 22, 2010
10
1Sezoni 1 Jun. 08, 2009
10

Regjizori

Evan Dunsky
Regjizori

Aktorët

Edie Falco isJackie Peyton
Jackie Peyton
Paul Schulze isEddie Walzer
Eddie Walzer
Peter Facinelli isDr. Fitch Cooper
Dr. Fitch Cooper
Merritt Wever isZoey Barkow
Zoey Barkow
Stephen Wallem isThor Lundgren
Thor Lundgren
Dominic Fumusa isKevin Peyton
Kevin Peyton
Ruby Jerins isGrace Peyton
Grace Peyton
Anna Deavere Smith isGloria Akalitus
Gloria Akalitus
Mackenzie Aladjem isFiona Peyton
Fiona Peyton
Betty Gilpin isDr. Carrie Roman
Dr. Carrie Roman

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Çdo ditë është një çështje jete dhe vdekjeje në një spital plot tension të Nju Jorkut, por për infermieren Jackie kjo është pjesa më e lehtë. Mes dhimbjes kronike të shpinës që nuk pushon, dhe një jete personale në buzë të vazhdueshme të kolapsit, do të marrë një gënjeshtër të bardhë këtu, një rregull të përkulur atje dhe një grusht strategjish sekrete për të lehtësuar dhimbjen dhe për të qëndruar një hap përpara katastrofës totale.

Nurse Jackie (2009) me Titra Shqip
Nurse Jackie (2009) me Titra Shqip
Nurse Jackie (2009) me Titra Shqip
Nurse Jackie (2009) me Titra Shqip
Nurse Jackie (2009) me Titra Shqip
Nurse Jackie (2009) me Titra Shqip
Nurse Jackie (2009) me Titra Shqip
Nurse Jackie (2009) me Titra Shqip
Nurse Jackie (2009) me Titra Shqip
Nurse Jackie (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Nurse Jackie
Vlerësimi TMDb 7.015 166 vota
Transmetuar në dt: Jun. 08, 2009
Përfunduar në dt: Jun. 28, 2015
Sezone 7
Episodet 80
Kohëzgjatja mesatare 30 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Why Women Kill (2019) me Titra Shqip
Lawmen: Bass Reeves (2023) me Titra Shqip
Wild Republic (2021) me Titra Shqip
Penny Dreadful (2014) me Titra Shqip
Elementary (2012) me Titra Shqip
XO, Kitty (2023) me Titra Shqip
Walker Independence (2022) me Titra Shqip
Omar (2012) me Titra Shqip
School of Lies (2023) me Titra Shqip
The Falcon and the Winter Soldier 2021
Hannibal (2013) me Titra Shqip
Ice Age: Scrat Tales (2022) me Dublim Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x