One Trillion Dollars (2023) me Titra Shqip

One Trillion Dollars (2023) me Titra Shqip

Nov. 23, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 23, 2023
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Philip Froissant isJohn Fontanelli
John Fontanelli
Oliver Masucci isMalcolm McCaine
Malcolm McCaine
Greta Scacchi isElena Vacchi
Elena Vacchi
Carl Malapa isLuc Fontanelli
Luc Fontanelli
Stefano Cassetti isGregorio Vacchi
Gregorio Vacchi
Orso Maria Guerrini isCristoforo Vacchi
Cristoforo Vacchi
Carsten Bjørnlund isMorten Hellstroem
Morten Hellstroem
Erdal Yildiz isMarco Benetti
Marco Benetti
Vincent Londez isPhilip Monet
Philip Monet

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Me anë të një trashëgimie prej një trilion dollarësh, John Fontanelli bëhet njeriu më i pasur në botë. Kjo trashëgimi vjen me një profeci: ai duhet të rivendosë të ardhmen e humbur të njerëzimit. Kundërshtarët e fuqishëm synojnë ta pengojnë këtë përpjekje.

One Trillion Dollars (2023) me Titra Shqip
One Trillion Dollars (2023) me Titra Shqip
One Trillion Dollars (2023) me Titra Shqip
One Trillion Dollars (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Eine Billion Dollar
Vlerësimi TMDb 7.155 42 vota
Transmetuar në dt: Nov. 23, 2023
Përfunduar në dt: Dec. 07, 2023
Sezone 1
Episodet 6
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sherlock (2010) me Titra Shqip
Dash & Lily (2020) me Titra Shqip
Raising Voices (2024) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
The Informant (2020) me Titra Shqip
Oasis (2023) me Titra Shqip
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
Suburra: Blood on Rome (2017) me Titra Shqip
World on Fire (2019) me Titra Shqip
Baby Bandito (2024) me Titra Shqip
Touch (2012) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x