Shōgun (2024) me Titra Shqip

Shōgun (2024) me Titra Shqip

Feb. 27, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 4 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 27, 2024
10

Regjizori

Justin Marks
Regjizori

Aktorët

Hiroyuki Sanada isYoshii Toranaga
Yoshii Toranaga
Cosmo Jarvis isJohn Blackthorne
John Blackthorne
Anna Sawai isToda Mariko
Toda Mariko
Tadanobu Asano isKashigi Yabushige
Kashigi Yabushige
Takehiro Hira isIshido Kazunari
Ishido Kazunari
Tommy Bastow isFather Martin Alvito
Father Martin Alvito
Fumi Nikaido isOchiba no Kata / Ruri
Ochiba no Kata / Ruri

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në Japoni, në vitin 1600, në agimin e një lufte civile shekullore, Lordi Yoshii Toranaga po lufton për jetën e tij ndërsa armiqtë e tij në Këshillin e Regents bashkohen kundër tij, kur një anije misterioze evropiane gjendet e ankoruar aty pranë një fshati peshkimi.

Shōgun (2024) me Titra Shqip
Shōgun (2024) me Titra Shqip
Shōgun (2024) me Titra Shqip
Shōgun (2024) me Titra Shqip
Shōgun (2024) me Titra Shqip
Shōgun (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Shōgun
Vlerësimi TMDb 10 4 vota
Transmetuar në dt: Feb. 27, 2024
Sezone 1
Episodet 10
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Act (2019) me Titra Shqip
The Walking Dead: The Ones Who Live (2024) me Titra Shqip
BEEF (2023) me Titra Shqip
School Spirits (2023) me Titra Shqip
Reacher (2022) me Titra Shqip
DOM (2021) me Titra Shqip
Flower of Evil (2020) me Titra Shqip
Sex Education (2019) me Titra Shqip
Tribes of Europa (2021) me titra shqip
The Offer (2022) me Titra Shqip
Invincible 2021
The Hunt (2016) me Titra Shqip
4.3 3 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x