Shōgun (2024) me Titra Shqip

Shōgun (2024) me Titra Shqip

Feb. 27, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 4 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 27, 2024
10

Regjizori

Justin Marks
Regjizori

Aktorët

Hiroyuki Sanada isYoshii Toranaga
Yoshii Toranaga
Cosmo Jarvis isJohn Blackthorne
John Blackthorne
Anna Sawai isToda Mariko
Toda Mariko
Tadanobu Asano isKashigi Yabushige
Kashigi Yabushige
Takehiro Hira isIshido Kazunari
Ishido Kazunari
Tommy Bastow isFather Martin Alvito
Father Martin Alvito
Fumi Nikaido isOchiba no Kata / Ruri
Ochiba no Kata / Ruri

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në Japoni, në vitin 1600, në agimin e një lufte civile shekullore, Lordi Yoshii Toranaga po lufton për jetën e tij ndërsa armiqtë e tij në Këshillin e Regents bashkohen kundër tij, kur një anije misterioze evropiane gjendet e ankoruar aty pranë një fshati peshkimi.

Shōgun (2024) me Titra Shqip
Shōgun (2024) me Titra Shqip
Shōgun (2024) me Titra Shqip
Shōgun (2024) me Titra Shqip
Shōgun (2024) me Titra Shqip
Shōgun (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Shōgun
Vlerësimi TMDb 10 4 vota
Transmetuar në dt: Feb. 27, 2024
Sezone 1
Episodet 10
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Al Sancak (2023) me Titra Shqip
The Pacific (2010) me Titra Shqip
Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip
Sleeper Cell (2005) me Titra Shqip
As the Crow Flies (2022) me Titra Shqip
Kuzgun (2019) me Titra Shqip
The Originals (2013) me Titra Shqip
The Informant (2022) me Titra Shqip
Hackerville (2018) me Titra Shqip
The Night Of (2016) me Titra Shqip
Hache 2019
The Diplomat (2023) me Titra Shqip
4.3 3 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x