Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1060 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

My Life with the Walter Boys (2023) me Titra Shqip: 1x1

Welcome to Colorado

Pas një humbjeje tragjike, Jackie zhvendoset me Walters dhe përpiqet të përshtatet me jetën e qytetit të vogël. Por një shtëpi e re dhe një shkollë e re e mesme sjellin sfida të reja.

My Life with the Walter Boys: 1×1 me Titra Shqip
Dec. 07, 2023
Shpërndarë1
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x