Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 297 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1ds2com
A Bad Moms Christmas (2017) me Titra Shqip

A Bad Moms Christmas (2017) me Titra Shqip

Aug. 04, 2017USA104 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Amy, Kiki dhe Carla – tre gra të nënvlerësuara dhe të mbingarkuara – rebelohen kundër sfidave dhe pritshmërive të Super Bowl për nënat: Krishtlindjet. Dhe nëse krijimi i një pushimi më të përsosur për familjet e tyre nuk ishte mjaft i vështirë, ata duhet t’i bëjnë të gjitha këto duke pritur dhe argëtuar nënat e tyre.

A Bad Moms Christmas (2017) me Titra Shqip
A Bad Moms Christmas (2017) me Titra Shqip
A Bad Moms Christmas (2017) me Titra Shqip
A Bad Moms Christmas (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Bad Moms Christmas
Vlerësimi IMDb 5.6 51,521 vota
Vlerësimi TMDb 6.326 1,808 vota

Regjizori

Jon Lucas
Regjizori

Aktorët

Mila Kunis isAmy Mitchell
Amy Mitchell
Kathryn Hahn isCarla Dunkler
Carla Dunkler
Susan Sarandon isIsis Dunkler
Isis Dunkler
Christine Baranski isRuth Mitchell
Ruth Mitchell
Jay Hernandez isJessie Harkness
Jessie Harkness
Peter Gallagher isHank Mitchell
Hank Mitchell
Justin Hartley isTy Swindle
Ty Swindle
Oona Laurence isJane Mitchell
Jane Mitchell
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Amazing Maurice (2022) me Titra Shqip
I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
Frivolous Lola (1998) me Titra Shqip
Hocus Pocus (1993) me Titra Shqip
The Price of Nonna’s Inheritance (2024) me Titra Shqip
The Back-Up Plan (2010) me Titra Shqip
Don’t Blame Karma! (2022) me Titra Shqip
Winter Passing 2006 me Titra Shqip
(T)Raumschiff Surprise – Periode 1 (2004) me Titra Shqip
Baby Mama (2008) me Titra Shqip
The Naked Gun 2½: The Smell of Fear (1991) me Titra Shqip
Ron’s Gone Wrong (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x