Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 88 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
About Dry Grasses (2023) me Titra Shqip

About Dry Grasses (2023) me Titra Shqip

Jul. 12, 2023France197 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një mësues i ri arti shpreson të transferohet në Stamboll pasi të ketë përfunduar detyrën e tij të detyrueshme në një shkollë fshati të largët në Anadoll. Pas akuzave për kontakt të papërshtatshëm me një sipërfaqe studentore, shpresat e tij për arratisje shuhen dhe ai zbret më tej në një krizë ekzistenciale.

About Dry Grasses (2023) me Titra Shqip
About Dry Grasses (2023) me Titra Shqip
About Dry Grasses (2023) me Titra Shqip
About Dry Grasses (2023) me Titra Shqip
About Dry Grasses (2023) me Titra Shqip
About Dry Grasses (2023) me Titra Shqip
About Dry Grasses (2023) me Titra Shqip
About Dry Grasses (2023) me Titra Shqip
About Dry Grasses (2023) me Titra Shqip
About Dry Grasses (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kuru Otlar Üstüne
Vlerësimi IMDb 7.8 11,299 vota
Vlerësimi TMDb 7.677 65 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

How You Look to Me (2005) me Titra Shqip
Candy (2006) me Titra Shqip
Frida (2002) me Titra Shqip
Battle Royale (2000) me Titra Shqip
Mumbai Saga (2021) me Titra Shqip
The Zone of Interest (2023) me Titra Shqip
The Souvenir (2019) me Titra Shqip
The Scrapper (2021) me Titra Shqip
Waar (2013)
A Day and a Half (2023) me Titra Shqip
Godspeed (2022) me Titra Shqip
War Dogs (2016) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published