Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 153 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Cabrini (2024) me Titra Shqip

Cabrini (2024) me Titra Shqip

Mbani mend emrin e saj.Mar. 07, 2024Italy142 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Emigrantja italiane Francesca Cabrini mbërrin në qytetin e Nju Jorkut në vitin 1889 dhe përshëndetet nga sëmundjet, krimi dhe fëmijët e varfër. Cabrini niset në një mision të guximshëm për të bindur kryebashkiakun armiqësor që të sigurojë strehim dhe kujdes shëndetësor për më të rrezikuarit e shoqërisë. Me anglisht të thyer dhe shëndet të dobët, Cabrini përdor mendjen e saj sipërmarrëse për të ndërtuar një perandori shprese ndryshe nga çdo gjë që bota kishte parë ndonjëherë.

Cabrini (2024) me Titra Shqip
Cabrini (2024) me Titra Shqip
Cabrini (2024) me Titra Shqip
Cabrini (2024) me Titra Shqip
Cabrini (2024) me Titra Shqip
Cabrini (2024) me Titra Shqip
Cabrini (2024) me Titra Shqip
Cabrini (2024) me Titra Shqip
Cabrini (2024) me Titra Shqip
Cabrini (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cabrini
Vlerësimi IMDb 7.8 3,805 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 23 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fargo (1996) me Titra Shqip
The General’s Daughter (1999) me Titra Shqip
Centigrade 2020
Salting the Battlefield (2014) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
Northern Shade (2023) me Titra Shqip
9 Songs (2004) me Titra Shqip
The Sum of All Fears (2002) me Titra Shqip
Clean (2022) me Titra Shqip
Sixty Minutes (2024) me Titra Shqip
Noryang: Deadly Sea (2023) me Titra Shqip
Life of Pi (2012) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published