Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 6614 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Amateur Teens (2015) me Titra Shqip

Amateur Teens (2015) me Titra Shqip

Eshte hera e pare vetem nje here.Sep. 30, 2015Switzerland92 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Selim shikon fotot e Sabrinës në Facebook. Milena takon burra të rritur përmes një chat room. Lara ngacmohet sepse nuk i rruan qimet pubike. Ashtu si të gjithë adoleshentët e moshës së tyre, ata janë në kërkim të pranimit dhe përvojave seksuale në një moshë të karakterizuar nga Facebook, WhatsApp dhe YouTube, ku presioni për të dhënë imazhin më të mirë për veten është i madh dhe i shtyn të gjithë kufijtë.

Amateur Teens (2015) me Titra Shqip
Amateur Teens (2015) me Titra Shqip
Amateur Teens (2015) me Titra Shqip
Amateur Teens (2015) me Titra Shqip
Amateur Teens (2015) me Titra Shqip
Amateur Teens (2015) me Titra Shqip
Amateur Teens (2015) me Titra Shqip
Amateur Teens (2015) me Titra Shqip
Amateur Teens (2015) me Titra Shqip
Amateur Teens (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Amateur Teens
Vlerësimi IMDb 6.1 442 vota
Vlerësimi TMDb 5 12 vota
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Oppenheimer (2023) me Titra Shqip
Karinyo Brutal (2024) me Titra Shqip
9 Songs (2004) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Rain Man (1988) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Adventureland (2009) me Titra Shqip
Irati (2023) me Titra Shqip
Hidden Beauties (1999) me Titra Shqip
Sanzaru (2020) me Titra Shqip
Everybody Knows (2018) me Titra Shqip
Project Almanac (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x