Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 757 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Arcadian (2024) me Titra Shqip

Arcadian (2024) me Titra Shqip

Familja është më e fortë se frika.Apr. 12, 2024Ireland92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një të ardhme të afërt, jeta normale në Tokë është shkatërruar. Pauli dhe dy djemtë e tij, Tomi dhe Jozefi, kanë jetuar një gjysmë jete – qetësi ditën dhe mundim natën. Çdo natë, pasi perëndon dielli, ata përballen me sulmet e pandërprera të një të keqeje misterioze dhe të dhunshme. Një ditë, kur Thomas nuk kthehet në shtëpi para perëndimit të diellit, Paul duhet të largohet nga siguria e fermës së tyre të fortifikuar për ta gjetur atë. Pason një betejë e tmerrshme që e detyron familjen të zbatojë një plan të dëshpëruar për të mbijetuar.

Arcadian (2024) me Titra Shqip
Arcadian (2024) me Titra Shqip
Arcadian (2024) me Titra Shqip
Arcadian (2024) me Titra Shqip
Arcadian (2024) me Titra Shqip
Arcadian (2024) me Titra Shqip
Arcadian (2024) me Titra Shqip
Arcadian (2024) me Titra Shqip
Arcadian (2024) me Titra Shqip
Arcadian (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Arcadian
Vlerësimi IMDb 6.2 1,034 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 50 vota

Regjizori

Aktorët

Joe Dixon isMr. Rose
Mr. Rose
Daire McMahon isMilitant Farmer (uncredited)
Militant Farmer (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Daylight (1996) me Titra Shqip
The Fool (2014) me Titra Shqip
Alien (1979) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Horsemen (2009) me Titra Shqip
Your Lucky Day (2023) me Titra Shqip
My Name Is Bruce 2007
Double Team (1997) me Titra Shqip
Doomsdayer 2001
Lisa Frankenstein (2024) me Titra Shqip
Kidnapping Mr. Heineken (2015) me Titra Shqip
Riphagen the Untouchable (2016) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x