Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 116 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
Armageddon Time (2022) me Titra Shqip

Armageddon Time (2022) me Titra Shqip

Fundi i një epoke. Fillimi i gjithçkaje.Oct. 28, 2022Brazil114 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 1980, Queens, Nju Jork, një djalë i ri çifut miqësohet me një shok klase rebele afrikano-amerikane për mosmiratimin e familjes së tij të privilegjuar dhe fillon të mendojë se është rritur në një botë pabarazie dhe paragjykimesh.

Armageddon Time (2022) me Titra Shqip
Armageddon Time (2022) me Titra Shqip
Armageddon Time (2022) me Titra Shqip
Armageddon Time (2022) me Titra Shqip
Armageddon Time (2022) me Titra Shqip
Armageddon Time (2022) me Titra Shqip
Armageddon Time (2022) me Titra Shqip
Armageddon Time (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Armageddon Time
Vlerësimi IMDb 6.5 14,421 vota
Vlerësimi TMDb 6.559 338 vota

Regjizori

James Gray
Regjizori

Aktorët

Banks Repeta isPaul Graff
Paul Graff
Anne Hathaway isEsther Graff
Esther Graff
Jeremy Strong isIrving Graff
Irving Graff
Jaylin Webb isJohnny Davis
Johnny Davis
Anthony Hopkins isAaron Rabinowitz
Aaron Rabinowitz
Ryan Sell isTed Graff
Ted Graff
Andrew Polk isMr. Turkeltaub
Mr. Turkeltaub
Tovah Feldshuh isMickey Graff
Mickey Graff
Marcia Haufrecht isGreat Aunt Ruth
Great Aunt Ruth
Teddy Coluca isUncle Louis
Uncle Louis
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

L’immensità (2022) me Titra Shqip
Fly (2021) me Titra Shqip
Final Frequency (2021) me Titra Shqip
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
Infinitely Polar Bear (2014) me Titra Shqip
Sweetheart (2021) me Titra Shqip
Speak No Evil (2022) me Titra Shqip
Sanzaru (2020) me Titra Shqip
Jeff, Who Lives at Home (2011) me Titra Shqip
Tall Girl 2 (2022) me Titra Shqip
Convoy 48 The War Train (2019) me Titra Shqip
We Are Your Friends (2015) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published