Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1400 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
The Tearsmith (2024) me Titra Shqip

The Tearsmith (2024) me Titra Shqip

Apr. 03, 2024Italy106 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Të adoptuar së bashku pas një fëmijërie të vështirë në një jetimore, Nica dhe Rigel kuptojnë se ndjenjat e papritura por të parezistueshme i tërheqin së bashku.

The Tearsmith (2024) me Titra Shqip
The Tearsmith (2024) me Titra Shqip
The Tearsmith (2024) me Titra Shqip
The Tearsmith (2024) me Titra Shqip
The Tearsmith (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fabbricante di lacrime
Vlerësimi IMDb 5.4 2,011 vota
Vlerësimi TMDb 6.938 249 vota
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

The Kite Runner (2007) me Titra Shqip
The Innocents (2021) me Titra Shqip
Jack Reacher (2012) me Titra Shqip
Woman in Gold (2015) me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Magic in the Moonlight (2014) me Titra Shqip
Bāhubali: The Beginning (2015) me Titra Shqip
Scarface (1983) me Titra Shqip
Elemental (2023) me Dublim Shqip
5 to 7 (2014) me Titra Shqip
Malena (2000) me Titra Shqip
Honey 2 (2011) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x