Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 155 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1ds2com
Horsemen (2009) me Titra Shqip

Horsemen (2009) me Titra Shqip

Katër viktima. Katër sekrete të dhimbshme.Feb. 06, 2009Canada90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një detektiv kohët e fundit i ve, ende i pikëlluar për vdekjen e gruas së tij, zbulon një lidhje tronditëse midis tij dhe të dyshuarve në një zbavitje vrasjesh serike të lidhur me Katër Kalorësit e Apokalipsit.

Horsemen (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Horsemen
Vlerësimi IMDb 5.5 23,973 vota
Vlerësimi TMDb 5.871 520 vota

Regjizori

Aktorët

Dennis Quaid isAidan Breslin
Aidan Breslin
Zhang Ziyi isKristen
Kristen
Lou Taylor Pucci isAlex Breslin
Alex Breslin
Paul Dooley isFather Whiteleather
Father Whiteleather
Liam James isSean Breslin
Sean Breslin
Chelcie Ross isPolice Chief Krupa
Police Chief Krupa
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hinterland (2021) me Titra Shqip
The Violence Action (2022) me Titra Shqip
Brilliantlove (2010) me Titra Shqip
Monster’s Ball 2001 me Titra Shqip
The Piper (2023) me Titra Shqip
The Kindergarten Teacher (2018) me Titra Shqip
Arthur: Malediction (2022) me Titra Shqip
Eastern Promises (2007) me Titra Shqip
Remember (2015) me Titra Shqip
Talk to Me (2023) me Titra Shqip
Lost Angel (2021) me Titra Shqip
Ken Park (2002) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x