Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3665 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip

Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip

Një univers i tërë. Njëherë e përgjithmonë.Apr. 25, 2018USA149 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Avengers dhe aleatët e tyre duhet të jenë të përgatitur për të sakrifikuar gjithçka në një përpjekje për të mposhtur Thanosin e fuqishëm para se sulmi i tij i shkatërrimit dhe dënimit t’i japë fund universit.

Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Avengers: Infinity War
Vlerësimi IMDb 8.4 918,299 vota
Vlerësimi TMDb 8.3 22,601 vota

Regjizori

Anthony Russo
Regjizori

Aktorët

Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
Chris Hemsworth isThor Odinson
Thor Odinson
Mark Ruffalo isBruce Banner / Hulk
Bruce Banner / Hulk
Chris Evans isSteve Rogers / Captain America
Steve Rogers / Captain America
Scarlett Johansson isNatasha Romanoff / Black Widow
Natasha Romanoff / Black Widow
Benedict Cumberbatch isStephen Strange / Doctor Strange
Stephen Strange / Doctor Strange
Tom Holland isPeter Parker / Spider-Man
Peter Parker / Spider-Man
Chadwick Boseman isT'Challa / Black Panther
T'Challa / Black Panther
Don Cheadle isJames 'Rhodey' Rhodes / War Machine
James 'Rhodey' Rhodes / War Machine
Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

2012 (2009) me Titra Shqip
Convict (2014) me Titra Shqip
The Gentlemen (2020) me Titra Shqip
Cat and Dog (2024) me Titra Shqip
The Patriot (2000) me Titra Shqip
Balto (1995) me Dublim Shqip
The Adventures of Tintin (2011) me Dublim Shqip
The Three Musketeers (2011) me Titra Shqip
Hitmen (2023) me Titra Shqip
Carriers (2009) me Titra Shqip
Sniper: Assassin’s End (2020) me Titra Shqip
Air Force One Down (2024) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x