Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 263 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Becoming Warren Buffett (2017) me Titra Shqip

Becoming Warren Buffett (2017) me Titra Shqip

Zbuloni se çfarë ia vlen vërtet jetaJan. 30, 2017Unknown90 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e evolucionit të një djali nga Nebraska, i cili u bë një nga burrat më të respektuar në botë, dhe heronjtë që e ndihmuan ta drejtonin atë gjatë rrugës. Duke lejuar aksesin në jetën e tij dhe videot e shtëpisë së papublikuar kurrë më parë, Buffett ofron një vështrim në mendjen e tij unike për të na ndihmuar të kuptojmë se çfarë është vërtet e rëndësishme kur paratë nuk kanë më kuptim.

Becoming Warren Buffett (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Becoming Warren Buffett
Vlerësimi IMDb 7.5 4,484 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 44 vota

Regjizori

Brian Oakes
Regjizori

Aktorët

Susan Buffett isHerself (archive footage)
Herself (archive footage)
Bill Gates isHimself (archive footage)
Himself (archive footage)
Aiden Linkov isWarren Buffet 9 Year Old Friend
Warren Buffet 9 Year Old Friend
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Turtle Power: The Definitive History of the Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) me Titra Shqip
Once in a Lifetime: The Extraordinary Story of the New York Cosmos (2006) me Titra Shqip
Trust No One: The Hunt for the Crypto King (2022) me Titra Shqip
Secrets of the Oligarch Wives (2022) me Titra Shqip
Sir Alex Ferguson: Never Give In (2021) me Titra Shqip
1972: Munich’s Black September (2022) me Titra Shqip
WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn (2021) me Titra Shqip
Justin Bieber: Never Say Never (2011) me Titra Shqip
The Tinder Swindler (2022) me Titra Shqip
Schumacher (2021) me Titra Shqip
Jackass 2.5 (2007) me Titra Shqip
Game of Thrones: The Story So Far (2017) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published