Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 210 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Belfast (2021) me Titra Shqip

Belfast (2021) me Titra Shqip

Pavarësisht se sa larg shkoni, nuk duhet të harroni kurrë se nga keni ardhur.Nov. 11, 2021United Kingdom98 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Në Irlandën e Veriut në fund të viteve 1960, vogëlushi Buddy jeton në një kontekst të betejave të klasës punëtore, ndryshimeve kulturore dhe dhunës sektare. Ai ëndërron për një të ardhme që do ta çojë shumë larg, por ndërkohë gjen ngushëllim te prindërit e tij karizmatikë dhe gjyshërit e tij plot përralla.

Belfast (2021) me Titra Shqip
Belfast (2021) me Titra Shqip
Belfast (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Belfast
Vlerësimi IMDb 7.8 3,151 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 25 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) (2014) me Titra Shqip
Synchronic (2020) me Titra Shqip
Jack Ryan: Shadow Recruit (2014) me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip
Outside In (2018) me Titra Shqip
The Son (2022) me Titra Shqip
Late Bloomer (2024) me Titra Shqip
7:20 Once a Week (2018) me Titra Shqip
The Handmaiden (2016) me Titra Shqip
Agora (2009) me Titra Shqip
All Quiet on the Western Front (1930) me Titra Shqip
Sleeping Dogs (2024) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x