Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Bellflower (2011) me Titra Shqip

Bellflower (2011) me Titra Shqip

Një histori dashurie me aksione apokaliptike.Apr. 16, 2011USA106 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy miq kalojnë gjithë kohën e tyre të lirë duke ndërtuar flakëhedhës dhe armë të shkatërrimit në masë me shpresën se do të ndodhë një apokalips global dhe do të pastrojnë pistën për bandën e tyre imagjinare “Nëna Medusa”.

Bellflower (2011) me Titra Shqip
Bellflower (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bellflower
Vlerësimi IMDb 6.3 8,085 vota
Vlerësimi TMDb 5.953 139 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jailer (2023) me Titra Shqip
Terminator Genisys (2015) me Titra Shqip
Sniper: Ghost Shooter (2016) me Titra Shqip
Under the Open Sky (2021) me Titra Shqip
Before the Fire (2020) me Titra Shqip
Breathe (2017) me Titra Shqip
Lost Angel (2021) me Titra Shqip
Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip
Miracle (2004) me Titra Shqip
Extraordinary Mission (2017) me Titra Shqip
Breaking News in Yuba County 2021
Amityville Uprising (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x