Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5682 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.la
  • Server 3asnwish.com
Black Angel (2002) me Titra Shqip

Black Angel (2002) me Titra Shqip

Apr. 12, 2002Italy128 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Livia, gruaja tërheqëse e një zyrtari të lartë të Minculpop, shoqërohet nga Ugo, një avokat, paditësi i saj dhe spiuni i burrit në Venecia. Këtu gruaja duhet të arrijë tek i dashuri i saj Helmut Schultz, një toger i SS famëkeq me të cilin ajo po jeton një lidhje dashurie të ndezur. Gjatë udhëtimit, Livia përsërit fazat e lëvizjes së saj seksuale. Por një surprizë e pret në qytetin lagunor …

Black Angel (2002) me Titra Shqip
Black Angel (2002) me Titra Shqip
Black Angel (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Senso 45
Vlerësimi IMDb 5.1 1,827 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 35 vota
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Pornstar 2: Pangalawang Putok (2021) me Titra Shqip
All My Puny Sorrows (2021) me Titra Shqip
Liger (2022) me Titra Shqip
Wife of a Spy (2020) me Titra Shqip
Backlight (2010) me Titra Shqip
Marry Me (2022) me Titra Shqip
Kabhi Khushi Kabhie Gham (2001) me Titra Shqip
The Match (2021) me Titra Shqip
The Righteous (2021) me Titra Shqip
Active Shooter 2020
A Ghost Story (2017) me Titra Shqip
Adrift (2018) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x