Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 919 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip

Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip

Hiberno. Injekto. Mbijeto. Gjuaj.Jul. 23, 2021Germany121 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Nadja dhe djali i saj 10-vjeçar janë në një fluturim brenda natës nga Gjermania për në New York kur një grup terroristësh marrin kontrollin e avionit dhe kërcënojnë jetën e të gjithë pasagjerëve. Por terroristët nuk e kanë idenë se kush është Nadja në të vërtetë. E gatshme të bëjë gjithçka për të mbrojtur djalin e saj dhe të tjerët në bord, Nadja e gjen veten të ballafaquar me një dilemë të pamundur: ajo duhet të zbulojë atë sekret të errët që i ka fshehur djalit të saj deri në atë moment. Kjo është mënyra se si gjuetarët do të bëhen pre dhe të gjithë në aeroplan do ta gjejnë veten në qendër të një lufte të përgjakshme për mbijetesë pasi Nadja është i fundit nga vampirët.

Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Blood Red Sky
Vlerësimi IMDb 6.1 9,278 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 302 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Ghost Town (2009) me Titra Shqip
Ocean’s Eleven (2001) me Titra Shqip
Don 2006 me Titra Shqip
The Emperor’s Sword (2020) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) me Titra Shqip
BloodRayne: The Third Reich (2010) me Titra Shqip
I Saw the TV Glow (2024) me Titra Shqip
Old Henry (2021) me Titra Shqip
The Siege (1998) me Titra Shqip
Spy Kids 3-D: Game Over (2003) me Dublim Shqip
Infinite (2021) me Titra Shqip
Highlander IV: Endgame (2000) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x