Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 464 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3asnwish.com
Blue Miracle (2021) me Titra Shqip

Blue Miracle (2021) me Titra Shqip

May. 27, 2021United States95 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e pabesueshme e vërtetë e familjes Hogar dhe pjesëmarrja e saj në garën më të madhe të peshkimit në botë për të shpëtuar jetimoren e saj të meshkujve në Meksikë.

Blue Miracle (2021) me Titra Shqip
Blue Miracle (2021) me Titra Shqip
Blue Miracle (2021) me Titra Shqip
Blue Miracle (2021) me Titra Shqip
Blue Miracle (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Blue Miracle
Vlerësimi IMDb 6.7 4,030 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 129 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Dogwashers (2020) me Titra Shqip
Dog (2022) me Titra Shqip
The Circle (2017) me Titra Shqip
The Protector (2005) me Titra Shqip
Boonie Bears: Blast into the Past (2019) me Dublim Shqip
The Attraction Test (2022) me Titra Shqip
Girls from Dubai (2021) me Titra Shqip
40: The Temptation of Christ (2020) me Titra Shqip
Conan the Barbarian (2011) me Titra Shqip
Guardians (2017) me Titra Shqip
Dilwale Dulhania Le Jayenge (1995) me Titra Shqip
Centigrade 2020

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published