Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 396 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Breathe (2024) me Titra Shqip

Breathe (2024) me Titra Shqip

Koha po mbaron.Apr. 04, 2024USA93 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Furnizimi me ajër është i pakët në të ardhmen e afërt, duke detyruar një nënë dhe një vajzë të luftojnë për mbijetesë kur dy të huaj mbërrijnë të dëshpëruar për një strehë të mbushur me oksigjen.

Breathe (2024) me Titra Shqip
Breathe (2024) me Titra Shqip
Breathe (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Breathe
Vlerësimi IMDb 6.6 775 vota
Vlerësimi TMDb 5.193 44 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Changeling (2008) me Titra Shqip
Blacklight (2022) me Titra Shqip
Art of Love (2024) me Titra Shqip
Revolver (2005)
Dante’s Peak (1997) me Titra Shqip
Alienoid (2022) me Titra Shqip
Transcendence (2014) me Titra Shqip
Vice (2015) me Titra Shqip
Wild Dog 2021
Force of Nature (2020) me Titra Shqip
Full Speed (2016) me Titra Shqip
Knuckle Girl (2023) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published