Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 427 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.li
  • Server 3vidmoly.to
Green Zone (2010) me Titra Shqip

Green Zone (2010) me Titra Shqip

Shefi i Urdhrit Roy Miller është kryer sipas urdhraveMar. 11, 2010France115 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë okupimit të Bagdadit të udhëhequr nga Shtetet e Bashkuara në 2003, Shefi i Urdhrit Roy Miller dhe ekipi i tij i inspektorëve të Ushtrisë janë dërguar për të gjetur armë të shkatërrimit në masë që besohet se janë të grumbulluara në shkretëtirën e Irakut. Duke kërcyer me raketa nga një vend i rrëmbyer dhe i pabesë në tjetrin, burrat kërkojnë agjentë kimikë vdekjeprurës, por në vend të kësaj pengohen në një mbulim të përpunuar që kërcënon të përmbysë qëllimin e misionit të tyre.

Green Zone (2010) me Titra Shqip
Green Zone (2010) me Titra Shqip
Green Zone (2010) me Titra Shqip
Green Zone (2010) me Titra Shqip
Green Zone (2010) me Titra Shqip
Green Zone (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Green Zone
Vlerësimi IMDb 6.8 138,940 vota
Vlerësimi TMDb 6.452 1,939 vota

Regjizori

Aktorët

Matt Damon isRoy Miller
Roy Miller
Greg Kinnear isClark Poundstone
Clark Poundstone
Brendan Gleeson isMartin Brown
Martin Brown
Amy Ryan isLawrie Dayne
Lawrie Dayne
Jason Isaacs isMaj. Briggs
Maj. Briggs
Igal Naor isGeneral Al Rawi
General Al Rawi
Said Faraj isSeyyed Hamza
Seyyed Hamza
Raad Rawi isAhmed Zubaidi
Ahmed Zubaidi
Michael O'Neill isColonel Bethel
Colonel Bethel
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

After Ever Happy (2022) me Titra Shqip
21 Jump Street 2012
Mank (2020) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Hereafter (2010) me Titra Shqip
An Easy Girl (2019) me Titra Shqip
Eugenie (1970) me Titra Shqip
Master (2022) me Titra Shqip
Nowhere Special (2020) me Titra Shqip
The Unforgivable (2021) me Titra Shqip
Kin (2018) me Titra Shqip
In Hell (2003) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x