Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 188 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
Heroic (2023) me Titra Shqip

Heroic (2023) me Titra Shqip

Këtu nuk ka të drejta, madje as njerëzit.Sep. 21, 2023Mexico88 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Luis, një djalë 18-vjeçar meksikan me rrënjë indigjene, hyn në Kolegjin Ushtarak Heroico me shpresën për të siguruar një të ardhme më të mirë. Atje, ai ndeshet me një sistem të ngurtë dhe institucionalisht të dhunshëm të krijuar për ta bërë atë një ushtar të përsosur.

Heroic (2023) me Titra Shqip
Heroic (2023) me Titra Shqip
Heroic (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Heroico
Vlerësimi IMDb 7 652 vota
Vlerësimi TMDb 7.552 106 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Luna Park (2022) me Titra Shqip
Boyka: Undisputed IV (2016) me Titra Shqip
Immaculate (2024) me Titra Shqip
Baang (2023) me Titra Shqip
Paparazzi (2004) me Titra Shqip
Kabayo (2023) me Titra Shqip
Glamour Girls (2022) me Titra Shqip
Darkness of Man (2024) me Titra Shqip
Choose or Die (2022) me Titra Shqip
SAS: Red Notice (2021) me Titra Shqip
Art of Love (2021) me Titra Shqip
The Mauritanian 2021
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x