Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 113 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0o0d.com
Chasing Amy (1997) me Titra Shqip

Chasing Amy (1997) me Titra Shqip

Nuk është si do por është se si.Apr. 04, 1997114 Min.
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Holden dhe Banky janë artistë të librave komikë. Gjithçka po shkon mirë për ta derisa takojnë Alyssa-n, gjithashtu një artiste komike. Holden bie në dashuri me të, por shpresat e tij shkatërrohen kur ai zbulon se ajo është lezbike.

Chasing Amy (1997) me Titra Shqip
Chasing Amy (1997) me Titra Shqip
Chasing Amy (1997) me Titra Shqip
Chasing Amy (1997) me Titra Shqip
Chasing Amy (1997) me Titra Shqip
Chasing Amy (1997) me Titra Shqip
Chasing Amy (1997) me Titra Shqip
Titulli origjinal Chasing Amy
Vlerësimi IMDb 7.8 13,877 vota
Vlerësimi TMDb 6.768 1,288 vota

Regjizori

Kevin Smith
Regjizori

Aktorët

Ben Affleck isHolden McNeil
Holden McNeil
Joey Lauren Adams isAlyssa Jones
Alyssa Jones
Jason Lee isBanky Edwards
Banky Edwards
Dwight Ewell isHooper LaMont
Hooper LaMont
Kevin Smith isSilent Bob
Silent Bob
Scott Mosier isCollector
Collector
Casey Affleck isLittle Kid
Little Kid
Matt Damon isShawn Oran
Shawn Oran
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kinky Boots (2005) me Titra Shqip
Hinterland (2021) me Titra Shqip
Paper Spiders (2021)
The Kissing Booth (2018) me Titra Shqip
Just Friends (2005) me Titra Shqip
Mad Heidi (2022) me Titra Shqip
Kabhi Khushi Kabhie Gham (2001) me Titra Shqip
Drive-Away Dolls (2024) me Titra Shqip
Cinderella (2015) me Titra Shqip
Man About Dog 2004
Hundreds of Beavers (2024) me Titra Shqip
Blood and Bone (2009) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published