Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 305 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Cold Prey II (2008) me Titra Shqip

Cold Prey II (2008) me Titra Shqip

Ajo mendoi se makthi i saj kishte mbaruar... E kishte gabim!Oct. 09, 2008NO86 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E mbijetuara e një masakre të një vrasësi serial është dërguar në një spital norvegjez. Ndërkohë, vrasësi, i cili dukej se kishte vdekur, dërgohet në të njëjtin spital me të mbijetuarën dhe më pas reanimohet: kështu do të fillojë sërish masakra.

Cold Prey II (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fritt vilt ll
Vlerësimi IMDb 6.2 9,037 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 176 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

7th Secret (2022) me Titra Shqip
In the Earth (2021)
The God Committee (2021) me Titra Shqip
The Factory (2018) me Titra Shqip
Geostorm (2017) me Titra Shqip
HDSP: Hunting Down Small Predators (2010) me Titra Shqip
Insidious (2010) me Titra Shqip
Plane (2023) me Titra Shqip
Cargo (2017) me Titra Shqip
Werewolves Within (2021) me Titra Shqip
Breakdown (1997) me Titra Shqip
Life (2017) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x