Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 370 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip

Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip

Nuk ka drejtësi pa mëkat.Aug. 20, 2014United States102 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Dwight McCarthy (Josh Brolin) thirret nga Ava Lord (Eva Green), gruaja e vetme që ai ka dashur ndonjëherë dhe që ka nevojë për ndihmë për të shpëtuar nga burri i saj abuziv. Synimet e Ava janë shumë më të këqija nga sa duken, megjithatë, dhe Dwight së shpejti do ta zbulojë. Ndërkohë, Marv (Mickey Rourke) ndodhet në një rrugë të shkretë, i rrethuar nga disa të vdekur dhe të paaftë për të kujtuar se si arriti atje, dhe arroganti Johnny (Joseph Gordon-Levitt) planifikon të shkatërrojë te keqin më të madh që ekziston që qyteti ka njohur ndonjëherë. Nancy (Jessica Alba), nga ana tjetër, përpiqet të përballojë vetëvrasjen e John Hartigan (Bruce Willis) dhe komploton për të marrë hak për vdekjen e tij.

Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sin City: A Dame to Kill For
Vlerësimi IMDb 6.5 156,161 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 2,984 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Sweat (2021) me Titra Shqip
Guardians of Martial Arts (2017) me Titra Shqip
Deadline (2009) me Titra Shqip
Haider (2014) me Titra Shqip
The Parasite Doctor Suzune: Genesis (2011) me Titra Shqip
Snag (2023) me Titra Shqip
Life (2017) me Titra Shqip
Triple Tap (2010) me Titra Shqip
John Doe: Vigilante (2014) me Titra Shqip
Blackout (2022) me Titra Shqip
The Shift (2023) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published