Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 216 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Conan the Barbarian (1982) me Titra Shqip

Conan the Barbarian (1982) me Titra Shqip

Hajdut. Luftëtar. Gladiator. Mbret.Apr. 02, 1982129 Min.
Vlerësimi juaj: 0
5.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Një përshtatje filmike e heroit klasik të shpatës dhe magjisë, Conan the Barbarian. Një turmë luftëtarësh të tërbuar masakrojnë prindërit e të riut Conan dhe skllavërojnë fëmijën e vogël për vite në Rrotën e Dhimbjes. Si i mbijetuari i vetëm i masakrës së fëmijërisë, Conan lirohet nga skllavëria dhe mësoi artet e lashta të luftimit. Duke u shndërruar në një makinë vrasëse, Conan udhëton në shkretëtirë për të kërkuar hakmarrje ndaj Thulsa Doom, njeriu përgjegjës për vrasjen e familjes së tij. Në shkretëtirë, Conan merr pjesë me hajdutët Valeria dhe Subotai. Grupi vjen mbi mbretin Osric, i cili dëshiron që treshja e luftëtarëve të ndihmojë në shpëtimin e vajzës së tij, e cila është bashkuar me Doom in the hills.

Conan the Barbarian (1982) me Titra Shqip
Conan the Barbarian (1982) me Titra Shqip
Conan the Barbarian (1982) me Titra Shqip
Conan the Barbarian (1982) me Titra Shqip
Conan the Barbarian (1982) me Titra Shqip
Conan the Barbarian (1982) me Titra Shqip
Conan the Barbarian (1982) me Titra Shqip
Conan the Barbarian (1982) me Titra Shqip
Conan the Barbarian (1982) me Titra Shqip
Conan the Barbarian (1982) me Titra Shqip
Titulli origjinal Conan the Barbarian
Vlerësimi TMDb 6.798 2,278 vota

Regjizori

John Milius
Regjizori

Aktorët

James Earl Jones isThulsa Doom
Thulsa Doom
Max von Sydow isKing Osric
King Osric
Mako isThe Wizard / Narrator
The Wizard / Narrator
William Smith isConan's Father
Conan's Father
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Beverly Hills Cop (1984) me Titra Shqip
Universal Soldier: Regeneration (2009) me Titra Shqip
Spy Game (2001) me Titra Shqip
Alpha and Omega (2010) me Titra Shqip
The Bodyguard (1992) me Titra Shqip
Delta Force 2: The Colombian Connection (1990) me Titra Shqip
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) me Titra Shqip
2 Guns (2013) me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip
The Virtuoso 2021
Mojave Diamonds (2023) me Titra Shqip
The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot (2019) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x