Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 161 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
Lake Placid 3 (2010) me Titra Shqip

Lake Placid 3 (2010) me Titra Shqip

Mos harroni se ju jeni dreka.Aug. 21, 2010USA93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një gardian lojërash zhvendos familjen e tij në Lake Placid, dikur vendi i sulmeve vdekjeprurëse të krokodilëve. Vendasit e sigurojnë atë se kërpudhat janë zhdukur, por djali i tij i vogël djallëzor gjen disa kërpudha dhe fillon t’i ushqejë. Ata shpejt rriten në të rritur shumë të mëdhenj dhe fillojnë të sulmojnë familjen e gardianit të lojës dhe qytetin aty pranë.

Lake Placid 3 (2010) me Titra Shqip
Lake Placid 3 (2010) me Titra Shqip
Lake Placid 3 (2010) me Titra Shqip
Lake Placid 3 (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lake Placid 3
Vlerësimi IMDb 3.3 5,334 vota
Vlerësimi TMDb 5.092 212 vota

Regjizori

Griff Furst
Regjizori

Aktorët

Colin Ferguson isNathan Bickerman
Nathan Bickerman
Kirsty Mitchell isSusan Bickerman
Susan Bickerman
Kacey Clarke isEllie (as Kacey Barnfield)
Ellie (as Kacey Barnfield)
Michael Ironside isSheriff Tony Willinger
Sheriff Tony Willinger
John Laskowski isStation Attendant
Station Attendant
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ice Age: Collision Course (2016) me Dublim Shqip
AVP: Alien vs. Predator (2004) me Titra Shqip
Friday the 13th Part III (1982) me Titra Shqip
River (2021) me Titra Shqip
Species: The Awakening 2007
John Wick (2014) me Titra Shqip
Extinction (2015) me Titra Shqip
Lake Placid vs. Anaconda (2015) me Titra Shqip
Furie (2019) me Titra Shqip
San Andreas (2015) me Titra Shqip
Night at the Museum (2006) me Titra Shqip
Blowback (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x