Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 187 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Cops (2018) me Titra Shqip

Cops (2018) me Titra Shqip

Jan. 25, 2018Austria92 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Rekrutuesi i ri dhe i etur i policisë Chris qëllon një të sëmurë mendor në detyrë. Ai njihet si hero, por menjëherë pas kësaj, simptomat traumatike fillojnë të shfaqen. Në një përpjekje të dëshpëruar për të mos u ekspozuar nga eprori i tij i ashpër Konstantin, ai përdor dhunën e tepruar, në mënyrë që të fshehë traumën e tij dhe të përmbushë ëndrrën e tij për t’u bërë një polic elitar.

Cops (2018) me Titra Shqip
Cops (2018) me Titra Shqip
Cops (2018) me Titra Shqip
Cops (2018) me Titra Shqip
Cops (2018) me Titra Shqip
Cops (2018) me Titra Shqip
Cops (2018) me Titra Shqip
Cops (2018) me Titra Shqip
Cops (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cops
Vlerësimi IMDb 6.3 479 vota
Vlerësimi TMDb 5.446 28 vota

Regjizori

Stefan Lukacs
Regjizori

Aktorët

Laurence Rupp isChristoph 'Burschi' Horn
Christoph 'Burschi' Horn
Anton Noori isKonstantin Blago
Konstantin Blago
Maria Hofstätter isMarianne Kelch
Marianne Kelch
Anna Suk isNicky Winter
Nicky Winter
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Burnt (2015) me Titra Shqip
A Thousand and One (2023) me Titra Shqip
Skin Trade (2014) me Titra Shqip
Zana (2019) Film Shqiptar
Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip
Without Warrant (2013) me Titra Shqip
Arbëria (2019) me Titra Shqip
The Breath (2009) me Titra Shqip
Immoral Tales (1973) me Titra Shqip
Sam & Kate (2022) me Titra Shqip
You’re Not You (2014) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto Inferno (2014) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x