Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 149 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Delta (2023) me Titra Shqip

Delta (2023) me Titra Shqip

Mar. 23, 2023105 Min.
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një përplasje mes peshkatarëve dhe gjuetarëve të paligjshëm po shpërthen në deltën e lumit Po. Një grup lokal vullnetarësh të udhëhequr nga Osso dëshiron të shpëtojë lumin nga mbipeshkimi dhe ta mbrojë atë nga Florianët, një familje në arrati nga rajoni i Danubit. Ata kanë me vete Elian, e cila dikur ishte pjesë e komunitetit lokal dhe tani është në anën e kundërt të konfliktit. Të pushtuar nga dhuna e verbër dhe etja për hakmarrje, Elia dhe Osso do të përballen me njëri-tjetrin në mjegullat e Deltës, duke zbuluar natyrën e tyre reale në një luftë që nuk ka heronj.

Delta (2023) me Titra Shqip
Delta (2023) me Titra Shqip
Delta (2023) me Titra Shqip
Delta (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Delta
Vlerësimi TMDb 6.52 26 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

King Richard (2021) me Titra Shqip
Deep Impact (1998) me Titra Shqip
Castaway on the Moon (2009) me Titra Shqip
The Cobbler (2014) me Titra Shqip
White Men Can’t Jump (1992) me Titra Shqip
Bob Marley: One Love (2024) me Titra Shqip
American Outlaws (2023) me Titra Shqip
Burnt (2015) me Titra Shqip
Mission Majnu (2023) me Titra Shqip
Bird Box Barcelona (2023) me Titra Shqip
The Zone of Interest (2023) me Titra Shqip
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x