Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 106 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Dora and the Lost City of Gold (2019) me Titra Shqip

Dora and the Lost City of Gold (2019) me Titra Shqip

Eksploruese është emri i saj i mesëm.Aug. 08, 2019Australia102 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dora, një vajzë që ka kaluar pjesën më të madhe të jetës së saj duke eksploruar xhunglën me prindërit e saj, tani duhet të lundrojë në aventurën e saj më të rrezikshme deri më tani: shkollën e mesme. Gjithmonë eksploruese, Dora e gjen shpejt veten duke udhëhequr Boots (shoqja e saj më e mirë, një majmun), Diego dhe një grup adoleshentësh në një aventurë për të shpëtuar prindërit e saj dhe për të zgjidhur misterin e pamundur pas një qytetërimi të humbur Inkas.

Dora and the Lost City of Gold (2019) me Titra Shqip
Dora and the Lost City of Gold (2019) me Titra Shqip
Dora and the Lost City of Gold (2019) me Titra Shqip
Dora and the Lost City of Gold (2019) me Titra Shqip
Dora and the Lost City of Gold (2019) me Titra Shqip
Dora and the Lost City of Gold (2019) me Titra Shqip
Dora and the Lost City of Gold (2019) me Titra Shqip
Dora and the Lost City of Gold (2019) me Titra Shqip
Dora and the Lost City of Gold (2019) me Titra Shqip
Dora and the Lost City of Gold (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dora and the Lost City of Gold
Vlerësimi IMDb 6.1 34,475 vota
Vlerësimi TMDb 6.662 1,635 vota

Regjizori

James Bobin
Regjizori

Aktorët

Eugenio Derbez isAlejandro Gutierrez
Alejandro Gutierrez
Michael Peña isCole - Dora's Father
Cole - Dora's Father
Benicio del Toro isSwiper (voice)
Swiper (voice)
Madelyn Miranda isDora (6 years)
Dora (6 years)
Malachi Barton isDiego (6 years)
Diego (6 years)
Dee Bradley Baker isAnimal Vocalizations (voice)
Animal Vocalizations (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Alpha Rift (2021) me Titra Shqip
White Snake (2019) me Titra Shqip
Valhalla Rising (2009) me Titra Shqip
Dashing Through the Snow (2023) me Titra Shqip
Arn: The Kingdom at Road’s End (2008) me Titra Shqip
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) me Titra Shqip
Peter Rabbit (2018) me Titra Shqip
Antz (1998) me Dublim Shqip
The Monkey King: Reborn (2021) me Titra Shqip
Shadow Master (2022) me Titra Shqip
Spirit: Stallion of the Cimarron (2002) me Dublim Shqip
The Wolf and the Lion (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x